ТОВ Холодильні Системи впроваджує використання теплових насосів для опалювальних систем

ТОВ Холодильні Системи впроваджує використання теплових насосів для опалювальних систем

ТОВ Холодильні Системи розвивають новий напрямок діяльності - пристрій опалювальних систем з використанням теплових насосів, які у свою чергу використовують вторинні джерела природної енергії (тепло води, землі, повітря і т. д.), що дозволяє значно скоротити витрати на комунальні послуги.

Завдяки застосуванню в тепловому насосі основного принципу роботи холодильної машини - зворотного циклу Карно, людство отримало можливість витративши 1-у одиницю енергії отримати від 3-х до 5-ти одиниць тепла в холодний період року або холоду в жаркий період року. Ми допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання, змонтуємо його, запустимо в роботу і допоможемо в його експлуатації та обслуговуванні.

Пропонуємо Вам на вибір широку лінійку кращих у світі теплових насосів торгової марки Thermia. Теплові насоси виробництва шведської компанії «Thermia» - це закінчений виріб, готова теплопостачальна установка. Усередині установки знаходиться бойлер ємністю 150 літрів, насос зовнішнього контуру, що збирає тепло навколишнього середовища, насос системи опалення, автоматика регулювання високого рівня. Все, що потрібно зробити в котельні - це підключити 6 трубопроводів - контур опалення, зовнішній контур, гарячу і холодну воду. Установка займає мало місця, має приємний зовнішній вигляд, що нагадує холодильник. Що стосується рівня шуму - роботу установки можна порівняти з роботою побутового холодильника.

 
Написати нам
 

Коментарі (Коментарі можуть вносити тільки зареєстровані користувачі. )

 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

Ви впевнені, що хочете повідомити адміністрацію порталу про те, що користувач порушує правила коментування та розміщення контенту?


Повідомити

Відмінити
 
 
 
Скарга на коментар Закрити вікно

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання

25.11.2011

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання Заповніть, будь ласка, опитувальний лист і відправте нам для виконання теплових…

 

 

Офіційний сайт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

 
 

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create