Промислові холодильні камери

 
Якщо Вас цікавить камера холодильна недорого Україна купи її пропонуємо в нашій компанії «Холодильні системи». Промислова холодильна камера являє собою збірно-розбірну конструкцію, яка складається з сендвіч панелей, що з'єднуються між собою за допомогою замків. Сендвіч панелі - це самонесучий будматеріал, що легко монтується, який виготовляються з шару теплоізоляції, покритої з обох сторін гарячеоцинкованими холоднокатаними листами зі сталі.Стандартні промислові холодильні камери включають в себе холодильні камери зі стандартним обсягом і розмірами, які завдяки великому попиту виробляються у великій кількості. Нестандартні камери мають обсяг і габарити, індивідуальні для кожного замовника. Складовими камер є спліт системи, моноблоки, комплекти холодильного обладнання, які забезпечують заданий режим зберігання, а температура навколишнього середовища можлива до +400 ° С. Комплект холодильного обладнання включає в себе компресорно-конденсаторний агрегат, внутрішнього блоку або випарника, пульта дистанційного керування й інших важливих комплектуючих.
 
 
 
 
 
 
Працюємо на українському ринку 19 років. Змонтували більше 120 холодильних об'єктів було змонтовано, здали в експлуатацію, які успішно працюють на сьогодні. На товари надається гарантія від 12 до 36 місяців.
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання

25.11.2011

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання Заповніть, будь ласка, опитувальний лист і відправте нам для виконання теплових…

 

 

Офіційний сайт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

 
 

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create