Промислові холодильні камери

 
Якщо Вас цікавить камера холодильна недорого Україна купи її пропонуємо в нашій компанії «Холодильні системи». Промислова холодильна камера являє собою збірно-розбірну конструкцію, яка складається з сендвіч панелей, що з'єднуються між собою за допомогою замків. Сендвіч панелі - це самонесучий будматеріал, що легко монтується, який виготовляються з шару теплоізоляції, покритої з обох сторін гарячеоцинкованими холоднокатаними листами зі сталі.Стандартні промислові холодильні камери включають в себе холодильні камери зі стандартним обсягом і розмірами, які завдяки великому попиту виробляються у великій кількості. Нестандартні камери мають обсяг і габарити, індивідуальні для кожного замовника. Складовими камер є спліт системи, моноблоки, комплекти холодильного обладнання, які забезпечують заданий режим зберігання, а температура навколишнього середовища можлива до +400 ° С. Комплект холодильного обладнання включає в себе компресорно-конденсаторний агрегат, внутрішнього блоку або випарника, пульта дистанційного керування й інших важливих комплектуючих.
 
 
 
Працюємо на українському ринку 19 років. Змонтували більше 120 холодильних об'єктів було змонтовано, здали в експлуатацію, які успішно працюють на сьогодні. На товари надається гарантія від 12 до 36 місяців.
 

Пошук по сайту

Шукати

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create