Промислові холодильні камери

 
 
 
 
 
 
Холодильні камери, в залежності від об'єму, обладнуються холодильними агрегатами. Працюють безшумно, мають привабливий зовнішній вигляд, прості і дуже надійні в експлуатації.Для збірки холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Теплоізоляційна сендвіч-панель холодильної камери являє собою два аркуші оцинкованої сталі, товщиною 0,55 мм, покритих полімерною фарбою, з шаром теплоізоляції з пінополіуретану між ними, з обох сторін покритих захисною поліетиленовою плівкою. Щільність пінополіуретану - 40 кг / м3.
Холодильні камери мають середньотемпературні і низькотемпературні холодильні двері (з обігрівом контуру), основою яких також є пінополіуретан. У камерах встановлені повітроохолоджувачі, якими забезпечується рівномірна циркуляція охолодженого повітря.
Відтайка снігової шуби проводиться автоматично без підвищення температури в камері. Конденсат виводиться за межі камери. Для цього використовуються зливні канали з обігрівом для запобігання замерзанню.
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання

25.11.2011

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання Заповніть, будь ласка, опитувальний лист і відправте нам для виконання теплових…

 

 

Офіційний сайт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

 
 

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Мапа

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create