Повітроохолоджувачі

 
Повітроохолоджувач промисловий  - це дуже важлива частина холодильної системи. Він призначений для перенесення енергії від охолоджуваного середовища до хладогенту. Такі пристрої використовуються в будь-яких типах охолоджуючих систем. Повітроохолоджувачі знайшли своє широке використання в промисловому виробництві, в різноманітних системах вентиляції і кондиціонування повітря; в системах охолодження холодильних і морозильних камер, овочесховищ, сушильних камер та іншого обладнання, якому для роботи необхідна низька температура. Повітроохолоджувачі є місцевими приладами охолодження і застосовуються, якщо необхідна інтенсивна циркуляція повітря в камері або її вентилювання. Повітряохолоджувачі, представлені в цій рубриці, мають оптимальне співвідношення ціна/якість, яке досягається застосуванням спеціально розроблених труб і оребрення Turbofin 2. 
 
 
 
Ми працюємо на українському ринку 19 років. Більше 120 холодильних об'єктів було змонтовано, здано в експлуатацію і які можуть похвалитись успішною роботою до сьогоднішнього дня. На товари надається гарантія від 12 до 36 місяців. Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Ми любимо свою роботу та вдячних клієнтів.
 

Пошук по сайту

Шукати

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create