Повітроохолоджувачі

 
Повітроохолоджувач промисловий  - це дуже важлива частина холодильної системи. Він призначений для перенесення енергії від охолоджуваного середовища до хладогенту. Такі пристрої використовуються в будь-яких типах охолоджуючих систем. Повітроохолоджувачі знайшли своє широке використання в промисловому виробництві, в різноманітних системах вентиляції і кондиціонування повітря; в системах охолодження холодильних і морозильних камер, овочесховищ, сушильних камер та іншого обладнання, якому для роботи необхідна низька температура. Повітроохолоджувачі є місцевими приладами охолодження і застосовуються, якщо необхідна інтенсивна циркуляція повітря в камері або її вентилювання. Повітряохолоджувачі, представлені в цій рубриці, мають оптимальне співвідношення ціна/якість, яке досягається застосуванням спеціально розроблених труб і оребрення Turbofin 2. 
 
 
 
 
 
Ми працюємо на українському ринку 19 років. Більше 120 холодильних об'єктів було змонтовано, здано в експлуатацію і які можуть похвалитись успішною роботою до сьогоднішнього дня. На товари надається гарантія від 12 до 36 місяців. Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Ми любимо свою роботу та вдячних клієнтів.
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання

25.11.2011

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання Заповніть, будь ласка, опитувальний лист і відправте нам для виконання теплових…

 

 

Офіційний сайт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

 
 

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create