Морозильне обладнання

 
Якщо ви маєте власний заклад громадського харчування, продуктовий магазин або діяльність вашої фірми пов'язана з медициною, тоді вам неодмінно потрібно купити льдогенератор в Києві. Компанія "Холодильні системи" пропонує вашій увазі морозильне обладнання, таке як: установки з виробництва крижаної води, камери шокової заморозки, льодогенератори та інше. З нашим обладнанням ваші продукти залишатимуться завжди свіжими. Морозильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різноманітних харчових і нехарчових продуктів при середніх та низьких температурах. Камери для зберігання овочів і фруктів Ви можете купити на нашому сайті. Морозильні камери - це обладнання, призначене для тривалого зберігання заморожених продуктів. Температура зберігання сягає навіть до -23 градуси за цельцієм. Дане обладнання, як правило, працює у трьох режимах: охолодження; зберігання; замороження. Великі морозльні камери використовуються в магазинах та на виробництвах (особливо м’ясних, кисломолочних виробів та морозива). А взагалі холодильне обладнання можна умовно поділити на торгове, промислове та побутове. Торгове відрізняється тим, що має вітрину, через яку добре видно заморожений товар.
 
 
 
Компанія “Холодильні системи” забезпечить необхідним обладнанням і установкою навіть найвибагливішого клієнта. Ми працюємо на українському ринку 19 років. Більше 120 холодильних об'єктів було змонтовано, здано в експлуатацію і які можуть похвалитись успішною роботою до сьогоднішнього дня. На товари надається гарантія від 12 до 36 місяців. Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Ми любимо свою роботу та вдячних клієнтів.
 

Фільтр

Підрубрики

Пошук по сайту

Шукати

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create