Компресори

 
Компресор – це серце холодильної машини! Він призначений для стиснення і перекачування парів холодоагенту (фреону) в холодильних установках. Серед асортименту нашого товару Ви можете купити компресор ротаційний недорого.Після компресора стисненИЙ холодильний агент поступає в конденсатор, де стиснений газ охолоджується і перетворюється в рідину (по типу охолодження конденсатори поділяються на повітряні та водяні), рідина потім через дросельний пристрій надходить у випарник (при цьому її тиск і температура знижується), де вона кипить , переходить в стан газу, тим самим забираючи тепло з навколишнього простору. Після цього пари холодоагенту надходять знову в компресор для повторення циклу. Компресор - основний вузол будь-якого холодильного агрегату. Призначення компресора полягає в забезпеченні циркуляції охолоджуючого речовини (фреону) по системі трубопроводів холодильного агрегату. Холодильник може бути укомплектований як одним, так і двома компресорами.
 
 
Доставку здійснюємо по всій території України в максимально стислі терміни. Діє термін гарантії від виробника.Будемо Вам раді!
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання

25.11.2011

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання Заповніть, будь ласка, опитувальний лист і відправте нам для виконання теплових…

 

 

Офіційний сайт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

 
 

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create