Компресори

 
Компресор – це серце холодильної машини! Він призначений для стиснення і перекачування парів холодоагенту (фреону) в холодильних установках. Серед асортименту нашого товару Ви можете купити компресор ротаційний недорого.Після компресора стисненИЙ холодильний агент поступає в конденсатор, де стиснений газ охолоджується і перетворюється в рідину (по типу охолодження конденсатори поділяються на повітряні та водяні), рідина потім через дросельний пристрій надходить у випарник (при цьому її тиск і температура знижується), де вона кипить , переходить в стан газу, тим самим забираючи тепло з навколишнього простору. Після цього пари холодоагенту надходять знову в компресор для повторення циклу. Компресор - основний вузол будь-якого холодильного агрегату. Призначення компресора полягає в забезпеченні циркуляції охолоджуючого речовини (фреону) по системі трубопроводів холодильного агрегату. Холодильник може бути укомплектований як одним, так і двома компресорами.
 
 
 
Доставку здійснюємо по всій території України в максимально стислі терміни. Діє термін гарантії від виробника.Будемо Вам раді!
 

Пошук по сайту

Шукати

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create