Чиллери

 
Чиллер - це холодильна установка, яка використовується для кондиціонування повітря в приміщенні в межах промислового масштабу. У нашій компанії «Холодильні системи» Ви можете купити чиллери промислові від виробника за хорошою ціною. Принцип дії чиллера можна порівняти з роботою холодильника, оскільки це той же тепловий насос, який забирає енергію у охолоджувальної рідини і відводить її з системи. Розрізняють парокомпресійний і абсорбційний чиллери .Чиллер являє собою установку, яка охолоджує рідину. Він застосовується в харчовому виробництві, наприклад, соняшникової олії при рафінуванні, питної води для сатурації, пива для проведення ферментації і т.д. Чиллер потрібен у разі промислового охолодження молочних продуктів, спиртних напоїв та ін. Центральні кондиціонери для охолодження повітря використовують чиллери. Чиллерами охолоджують оборотну воду, теплоносії прессформ, термопластапарати, лазерні установки.
 
 
 
Доставку здійснюємо по всій території України в максимально стислі терміни. Якістиь гарантуємо. Будемо раді бачити Вас своїми клієнтами!
 

Пошук по сайту

Шукати

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create