Автоматика

 
У нашому каталозі близько 30 позицій автоматики. В асортименті: прилади автоматики і контролю, допоміжне обладнання та теплообмінна апаратура. Контролери температури застосовуються у разі необхідності забезпечення особливо точних значень температури (± 0,25 С) охолоджуваного середовища. Регулювання проводиться за рахунок управління температурою кипіння у випарнику в суворо заданих межах. Сухий охолоджувач виконує гардинні функції. Система охолодження води, змонтована на основі «сухого охолоджувача», не має розриву струменя, що абсолютно виключає забруднення системи. У зимовий період року в охолоджуючу рідину можна додати гліколь або антифриз, що гарантовано оберігає контур системи від замерзання. Купити автоматика холодильна Ви можете на нашому сайті.
 
 
 
 
Ми працюємо на українському ринку 19 років. Більше 120 холодильних об'єктів було змонтовано, здано в експлуатацію і які можуть похвалитись успішною роботою до сьогоднішнього дня. На товари надається гарантія від 12 до 36 місяців. Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Ми любимо свою роботу та вдячних клієнтів. Здійснюємо монтаж, сервісне обслуговування та ремонт холодильного обладнання, а також будівництво камер "під ключ".
 

Пошук по сайту

Шукати

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create