Автоматика

 
У нашому каталозі близько 30 позицій автоматики. В асортименті: прилади автоматики і контролю, допоміжне обладнання та теплообмінна апаратура. Контролери температури застосовуються у разі необхідності забезпечення особливо точних значень температури (± 0,25 С) охолоджуваного середовища. Регулювання проводиться за рахунок управління температурою кипіння у випарнику в суворо заданих межах. Сухий охолоджувач виконує гардинні функції. Система охолодження води, змонтована на основі «сухого охолоджувача», не має розриву струменя, що абсолютно виключає забруднення системи. У зимовий період року в охолоджуючу рідину можна додати гліколь або антифриз, що гарантовано оберігає контур системи від замерзання. Купити автоматика холодильна Ви можете на нашому сайті.
 
 
 
 
 
 
 
  • 1
  • 2
 
Ми працюємо на українському ринку 19 років. Більше 120 холодильних об'єктів було змонтовано, здано в експлуатацію і які можуть похвалитись успішною роботою до сьогоднішнього дня. На товари надається гарантія від 12 до 36 місяців. Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Ми любимо свою роботу та вдячних клієнтів. Здійснюємо монтаж, сервісне обслуговування та ремонт холодильного обладнання, а також будівництво камер "під ключ".
 

Пошук по сайту

Шукати

Прайси

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання

25.11.2011

Опитувальний лист для підбору холодильного обладнання Заповніть, будь ласка, опитувальний лист і відправте нам для виконання теплових…

 

 

Офіційний сайт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

ТОВ "Холодильні системи" - поставка, підбір, встановлення, обслуговування, ремонт

 
 

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create