Ми - це команда кваліфікованих спеціалістів компанії “Холодильні системи”. Пропонуємо повний спектр послуг в області промислових холодильних технологій та комерційного холоду. А саме - проектування, постачання, монтаж та сервісне обслуговування холодильного обладнання.

Наші фахівці здійснюють наступні види робіт:

* гарантійний та післягарантійний ремонт і технічне обслуговування холодильного обладнання та його комплектуючих;
* оцінка ступеня зносу обладнання;
* технічна експертиза;
* консультування з особливостей монтажу, експлуатації та технічного обслуговування;
* комплексний аналіз холодильних і електричних схем і розробка рекомендацій щодо їх коригування для забезпечення безаварійної роботи обладнання.

Детально про сервісне обслуговування холодильних агрегатів, що пропонує компанія "Холодильні системи"

Холодильні машини відноситься до групи техніки, яка потребує проведення профілактичних робіт. Навіть найкраща, правильно змонтована установка перестає виконувати свої функції без належного обслуговування вже через 2-3 роки. Ця особливість властива як недорогим моделям, так і дорожчим.

Практика показала, що холодильні системи, які знаходяться на постійному сервісному обслуговуванні, працюють на 20-50% довше у порівнянні з їх "побратимами", які проходили обслуговування тільки під час ремонту.

До спектру послуг сервісного обслуговування можна віднести цілий комплекс заходів, що дозволяють підтримувати технічні характеристики холодильної системи в заданому діапазоні значень і попереджати тим самим можливу її відмову.

Нашим працівникам під силу обслужити холодильне обладнання, дотримуючись всіх норм та правил. А постійна наявність на складах запасних частин і витратних матеріалів забезпечує мінімальні терміни усунення аварійних ситуацій в роботі обладнання та виконання ремонтних робіт.

Ми розробили алгоритм перевірки обладнання, у нас є необхідна технічна документація, вимірювальні прилади та пристосування, що забезпечують високу якість надання всіх послуг.

Якісне обладнання, чітке ведення та виконання проектів, професійні консультації та обслуговування клієнтів на найвищому рівні - все це є головними принципами роботи ТОВ "Холодильні системи".