Чиллер: застосування, види та особливості

Якщо у Вашій роботі без застосування охолоджувального обладнання або такого, що підтримує температурний режим ніяк не обійтися - Вам необхідний наш чиллер. Наша компанія «Холодильні системи» реалізовує чиллери промислові від виробника хорошої якості та за оптимальною ціною.

Для чого потрібен чиллер?

Основне призначення чилера - забезпечення правильного температурного режиму технологічних процесів, охолодження обладнання, оснащення систем кондиціонування (система чиллер-фанкойл). Промислові чиллери використовують у всіх галузях виробництва, де є необхідність у відведенні зайвого тепла, наприклад: харчова, лікеро-горілчана, машинобудівна, металообробна, хімічна, нафтохімічна та ін. Цей тип холодильних машин виконує широкий спектр задач холодозабезпечення в промислових, побутових і розважальних сферах. Також ці агрегати використовують в медицині, для кондиціонування промислових і комерційних приміщень, холодозабезпечення льодових арен.

Принцип дії чиллера можна порівняти з роботою холодильника, оскільки це той же тепловий насос, який забирає енергію у охолоджувальної рідини і відводить її з системи.

Типи чиллерів:

  1. Чилери з осьовим вентилятором для охолодження конденсатора. Вони встановлюються поза приміщенням: на балконах, вулиці, плоских дахах; Гідромодуль розташований поруч (або вбудований) з чиллером. По трубопроводах рідина розлучається по приміщеннях будівлі до фанкойлам.
  2. Чилери з відцентровим вентилятором для охолодження конденсатора. Вони встановлюються в замкнутих приміщеннях усередині будівель (підвалах, горищах, службових приміщеннях).
  3.  Чиллери без конденсатора. Їх можна встановлювати в закритих приміщеннях, а конденсаторний блок виносити поза приміщенням.
  4.  Чилери з водяним охолодженням конденсатора. Водяний чіллер з такою схемою встановлюється в підсобному приміщенні (венткамере, підвальному приміщенні, спеціально виділеному місці і т.п.)
  5. Чиллери абсорбційні. У таких чиллерах як холодильного агента використовується не фреон, а водяні розчини, кипляча при низькому тиску.

В асортименті нашої компанії "Холодильні системи" чиллер з повітряним охолодженням конденсатора та осьовими вентиляторами, чилер - установка для охолодження рідин, теплові насоси і чиллер.

Використовуючи наші чиллери Ви отримаєте такі переваги:

  • тривалий експлуатаційний ресурс;
  • висока якість комплектуючих й матеріалів;
  • оптимальні технічні показники;
  • автоматичне керування системою;
  • універсальність використання в різних галузях.

Якщо Вас цікавить будь-яке питання чи бажаєте отримати допомогу в оформленні замовлення - напишіть або зателефонуйте нашим менеджерам. Будемо раді бачити Вас клієнтами нашої компанії!