Як вибрати холодильне устаткування

До вибору холодильного обладнання потрібно підійти відповідально, адже якщо продукція, яка зберігається не знаходитиметься у відповідних умовах, термін її придатності зменшиться. Агрегат холодильний  належної якості буде працювати справно навіть при повному навантаженні, коли потік руху товару максимальний. Якісне обладнання здатне впоратися з будь-яким поставленим завданням.

Основне призначення холодильного обладнання полягає у створенні відповідної температури всередині камери, для заморозки і збереження якості харчових продуктів. Залежно від критичної точки температури холодильне обладнання поділяється на кілька груп.  Вітрина холодильна, шафи морозильні та інша техніка відносяться до категорії середньотемпературного обладнання. У них можна зберігати харчові продукти нетривалий час. Якщо треба зберегти продукцію в період тривалого часу, то її слід упакувати в герметичну упаковку і вибрати відповідний температурний режим. Середня температура холодильної камери знаходиться в межах від 0 до 10 градусів.

Заморожені товари для підтримки їх в такому стані вимагають температурний режим в діапазоні -18-0 градусів. Таке обладнання називають низькотемпературним холодильним обладнанням.

Фахівці виділяють ще і комбінований тип, до якого відносяться:

  • Холодильник, який може підтримувати різні режими температур в різних камерах;
  • Камери з перехідним режимом, від -5 до +5 градусів. У холодильних камерах добре зберігають свої властивості м’ясо, фрукти і овочі;
  • Шафи винні зі своїм режимом на різних температурних рівнях.

Вкрай важливо, щоб холодильне обладнання мало регулятор температури з найменшим кроком. У цьому випадку можливе виставити режим, що ідеально підходить для зберігання певних продуктів. Для специфічного холодильного обладнання з декількома температурними зонами (наприклад, для винних шаф) досить критична можливість незалежного управління температурою в кожній із зон.

Основні вимоги до холодильних агрегатів:

  • Невисокі показники шуму.
  • Ефективна потужність, яка повинна забезпечувати постійну роботу холодильного обладнання в необхідному режимі.
  •  Надійність.
  • Екологічність.

Якщо Вам необхідно вибрати холодильне обладнання, то слід дивитися на опис товару в технічному паспорті, і особливу увагу приділити регуляторам температур. Краще віддати перевагу регуляторам з невеликим діапазоном. При такому підході можна для кожного виду продуктів підібрати відповідний режим, забезпечивши, таким чином, оптимальну температуру для всіх продуктів.

Вибирати якісне і надійне обладнання інколи буває важко. Тому якщо Ви сумніваєтесь у виборі чи точно не знаєте, що  саме Вам необхідно, звертайтесь до консультантів компанії  "Холодильні системи". Профіль компанії - не тільки і не стільки продаж обладнання, а й нагляд за його експлуатацією, тому ми пропонуємо повний комплекс робіт з техобслуговування та ремонту будь-яких холодильних установок.