Льодогенератор лускатий та його технологічні особливості 

У сучасному світі не можна уявити роботу різних закладів харчування, продуктових магазинів без устаткування, яке здійснює перетворення води на лід. Звичайна морозильна камера не дозволяє утворити лід потрібної форми та якості, тож найкращим варіантом є льодогенератор — це устаткування, яке використовують для виробництва льоду у великих масштабах. Продуктивність роботи устаткування становить 510-570 кг/добу.

Будь-яке холодильне устаткування складається з таких основних вузлів:

• компресор — відповідає за циркуляцію холодоагенту у системі льодогенератора. На цю частину устаткування припадає найбільше навантаження, тому вона найшвидше зношується;

• вентиль — звужена труба, яка відповідає за зниження тиску та забезпечує подачу рідини до випарника;

• випарник — виготовляється із нікелевої міді або нержавіючої сталі; вода, контактуючи зі стінками, перетворюється на лід. Залежно від випарника форма льоду може відрізнятися. Випарник може бути розміщений горизонтально та вертикально, більш доцільним вважається використання горизонтального випарника — лід має відмінну якість, оскільки не збирається осад;

• конденсатор — теплообмінний апарат, в якому холодоагент віддає тепло від компресора та випарника у навколишнє середовище. Холодоагент стає рідким та переходить у робочий цикл.

Існує дві основні форми отриманого льоду: формована (кубики, пірамідки) та безформна (гранули та луски). Лускатий лід отримують у результаті зрізання спеціальною фрезою намерзлого льоду на випарнику. Лусочки мають розмір 1-2 мм. Переважно цей лід використовують для швидкого охолодження продуктів. Невеликий розмір лусок зумовлює швидке розтавання льоду. Гранульований лід роблять із лускатого завдяки пресуванню в гранули. 

Важливо, щоб вода була максимально чистою, оскільки осад та накип зумовлюють значне зниження продуктивності. У разі, якщо вода містить хлор, то отриманий лід матиме неприємний присмак. Внутрішні елементи устаткування будуть піддаватися розвитку корозійних процесів.

Льодогенератор лускатий реалізує компанія «Холодильні системи». Доставку замовлень здійснюємо по всій території України. Надаємо гарантійне обслуговування, термін якого становить від 12 до 36 місяців. Дізнатися детальнішу інформацію можна за контактним номером телефону. У каталозі представлені холодильні установки, які мають різну сферу використання. Чекаємо на Ваші замовлення!