Вибір морозильної камери. Скриня, шкаф чи можливо побудована?

Промислові морозильні камери характеризуються не лише величезною місткістю, але також і оптимальною технічною стороною. Вже всім давно відомо, що промислові морозильні камери використовуються, перш за все, на промислових підприємствах.

Вибір морозильної камери — це дійсно складна справа. Так як відомості про холодильники у всіх досить загальні, то дізнатися достовірну інформацію на тему морозилок різних типів — взагалом складно. Тому виникають певні проблеми при виборі критеріїв: що важливіше? Ціна, якість, марка, економія, клімат в морозилці, а можливо її конструкція? Відповідей на це запитання може бути багато, але основним критерієм є чого саме ми очікуємо від нашої морозильної камери.

На які ж типи поділяють морозилки?

До вашої уваги пропонуємо три види морозилок: морозильний шкаф, скриня та ті, які призначені для побудови. Кожен з цих типів має певні характеристичні особливості.

Морозильна скриня

Морозильна скриня — це морозилка, яка відкривається завжди до гори. Така конструкція виділяється своїм заощадженням електроенергії. Також морозильна скриня — це відмінний спосіб заморожувати ті самі продукти у великій кількості. Якщо продукти різного роду перемішати, то знайти те, що вам потрібно буде дуже складно і енергія в такому випадку буде змарнованою. Хочемо звернути вашу увагу на те, що така морозильна камера добра для тих компаній та людей, які заморожують велику кількість однакових продуктів.

Морозильний шкаф

Шухляди в морозилці допоможуть легко визначити якість і кількість заморожених продуктів. На жаль, складні системи контейнерів забирають багато місця, в результаті чого морозильні шкафи — менш місткі ніж скрині такого ж розміру. Навісні двері — це теж ризик більших енергетичних витрат. Морозильні шкафи є трохи дорожчими ніж морозильні скрині. Проте комфортне використання таких шкафів в багатьох випадках краще.

Морозилки для побудови

Щодо конструкції, такі морозилки подібні до морозильних шкафів. Але вирізняє цю групу те, що морозилки для побудови менш еластичні. І такі морозилки, як шафи та скрині можна поставити в комірчині, на складі, а морозилки для побудови мусять знаходитися на кухні. Так як це найтепліше місце в приміщенні, холодильна система забиратиме багато електроенергії. Проте всі продукти у такому випадку будуть завжди під рукою.

Отже, незалежно від вашого вибору морозильної камери, товари компанії “Холодильні системи” мають велику холодильну силу, високу якість, спроектовані великими майстрами своєї справи і відповідають вимогам найвибагливіших клієнтів. Для того, щоб замовити холодильне устаткування заходьте на нашу інтернет-сторінку та оформіть замовлення.