Збереження овочів та фруктів буде тривалішим у холодильній камері

Процес збереження овочів та фруктів досить складний. Адже всі очікують, що впродовж всього року зможуть купувати свіжі, гарні на вигляд овочі та фрукти. Більшість садівників стверджують, що у звичайній холодильній камері яблука можуть зберігатися до січня, натомість у штучній атмосфері — до наступного сезону.

Під час перебування овочів та фруктів у холодильниках в них і надалі відбуваються фізіологічні процеси. Таким чином, вони можуть зберегти власну свіжість і смакові якості. Проте ці процеси часто сповільнюють, модифікуючи атмосферу на складах. У холодильних камерах компанії “Холодильні системи” фрукти та овочі зберігаються найчастіше в атмосфері, яка містить 21% кисню та 0% діоксиду вуглецю. І ці умови вважаються нормальними. Зірвані з дерев фрукти цілу годину відпочивають, втрачають воду і підлягають зараженню хворобами. В результаті таких процесів смак фруктів погіршується, а шкірка морщиться. Відповідно відбувається процес гниття. Аби запобігти некорисним явищам і зберегти якнайдовше свіжість овочів та фруктів, оптовики переховують їх у спеціальних приміщеннях. Найчастіше це холодильні камери, адже вони дозволяють утримати відповідну температуру і вологість повітря. Такі умови дозволяють зберігати овочі та фрукти навіть більше ніж півроку.

Холодильні камери — це якраз те обладнання, яке дозволяє повністю контролювати температуру збережених овочів та фруктів. В залежності від холодильної камери (її газонепроникності), а також обладнання, фрукти та овочі можна зберігати в нормальній та модифікованій атмосфері. В залежності від виду і сорту концентрація СО2 може варіюватися від 1% (напр. для груш та яблук) до кількох відсотків (напр. черешні, чорниці).

Всі ми розуміємо, що сортування овочів та фруктів відбувається лише з однією метою — їх збереження для подальшого продажу. Весь технологічний цикл відбувається на об'єкті, збудованому спеціально для збереження овочів та фруктів.

Компанія “Холодильні системи” займається продажем та установкою холодильного обладнання, здійснюючи контроль на кожному етапі побудови: від задуму і виконання проекту до доставки і монтажу у відповідному місці. Для побудови нашого холодильного обладнання ми використовуємо ефективні технології, які забезпечують високу якість виконаної роботи. При створенні та установці холодильного обладнання ми враховуємо всі ваші побажання, тому звертайтеся до нас уже сьогодні.