«Холодильні системи»

Ми робимо ХОЛОД!

 

Якщо Ви завітали до нас, значить Вам потрібна наша допомога!

 

На українському ринку ми працюємо з 2000 року. За всі роки нашої праці, ми зробили багато роботи. Були змонтовані, здані в експлуатацію і успішно продовжують працювати більше 120-ти холодильних об'єктів по всій території України для різноманітних галузей. Сюди сміло можна включити торгівлю, виробництво продуктів харчування і напоїв, вирощування і зберігання овочів та фруктів, медицину, технологічні процеси в промисловості.

«Холодильні системи» продають і встановлюють:

  • * промислові холодильні камери,
  • * морозильні камери,
  • * холодильне обладнання для холодильних камер,
  • * водоохолоджувальні холодильні машини (чилери),
  • * холодильні машини для охолодження інших рідких середовищ, випарників, холодильних агрегатів і холодильної автоматики,
  • * обладнання для льодових холів,
  • * швидкоморозильне обладнання.

 

Роботу здійснюємо не лише по власним стандартам холодильного обладнання, а враховуємо також і побажання кожного нашого клієнта. Згідно вашої заявки, ми завжди можемо підібрати, здійснити доставку і змонтувати будь-яке холодильне обладнання, зарубіжних чи вітчизняних виробників. На свої товари ми надаємо гарантію від 12 до 36 місяців. Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери та склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах. 

Профіль компанії - не тільки і не стільки продаж обладнання, а й нагляд за його експлуатацією, тому «Холодильні системи» пропонують повний комплекс робіт з техобслуговування та ремонту будь-яких холодильних установок.

Новим напрямком діяльності «Холодильних систем» є встановлення опалення житлових, офісних, складських приміщень з використанням теплових насосів; розрахунок, підбір та монтаж теплових насосів.

Передові технології виробництва холоду забезпечать Вашій продукції бездоганний смак і високу якість. Розумне співвідношення ціна-якість дозволяє мати обопільну зацікавленість у співпраці.

Ми любимо свою роботу і нам подобається її робити. А що може бути в житті приємніше, ніж займатися своєю улюбленою справою і почути відверте "дякую" за виконану роботу.

Ми завжди раді допомогти Вам зробити крок вперед у Вашому бізнесі.

Надіємося на взаємовигідну співпрацю!!!

 

Детальна інформація www.holsist.com

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Як нас найти?

Холодильні камери, холодильне обладнання (чиллер), холодильні машини - Холодильні Системи
(основний офіс)

02068, Україна, Київська, Київ, вул. Драгоманова, будинок 3а, офіс 11
  • +38 (044) 565-23-XX

Види діяльності

Компанія здійснює продаж та встановлення холодильного обладнання:
- холодильних камер;
- холодильного обладнання для холодильних камер, холодильної автоматики, холодильних агрегатів;
- енергозберігаючих систем;
- водоохолоджувальних холодильних машин (чілерів), випарників, а також холодильних машин для охолодження інших рідких середовищ;
- обладнання для льодових холів;
- швидкоморозильного обладнання;
- склади;
- сховища;
- сендвіч-панелі.

Робимо камери "під ключ"

Послуги:

1. Теплові розрахунки, проектування, підбір, поставка, збірка, монтаж холодильного обладнання та пусконалагоджувальні роботи.

2. Технічне обслуговування та ремонт торгового і промислового холодильного устаткування.

Всі роботи здійснюються із застосуванням інформаційних технологій в розробці та експлуатації систем дистанційного моніторингу та управління. Для збирання холодильних камер використовуються високоякісні пінополіуретанові сендвіч панелі товщиною від 60 мм до 200 мм. Морозильні і холодильні камери і склади призначені для зберігання, охолодження і заморозки різних харчових і не харчових продуктів при середніх і низьких температурах.

 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create